Dowiedz się, w jakie dodatkowe funkcje może być wyposażony Twój płaski telewizor.

 Dodatkowe funkcje telewizorów płaskoekranowych:

 • Jeśli chcesz, aby Twój TV wyświetlał podgląd tego, co dzieje się na innym kanale, wybierz odbiornik z funkcją PiP, która sprawia, że podczas oglądania jednego kanału, w małym okienku na dole ekranu, wyświetla się podgląd transmisji z drugiego, wybranego kanału. Dzięki temu nigdy nie przegapisz początku filmu czy meczu.

 • Jeśli chcesz, aby Twój TV umożliwiał oglądanie dwóch obrazów jednocześnie – zapewni Ci to funkcja PoP, która przyda się osobom, mającym podzielną uwagę. Dzięki PoP, możesz podglądać jednocześnie program nadawany z sygnału telewizyjnego i drugi, pochodzący z interfejs (np. film z odtwarzacza DVD czy laptopa). Uwaga! Dźwięk będziesz słyszeć tylko w jednym z obrazów.
 • Jeśli chcesz, aby Twój TV umożliwiał oglądanie dwóch filmów czy programów w jednym czasie – wybierz odbiornik, który jest wyposażony w funkcję PaP. Funkcja PaP umożliwia oglądnie dwóch programów jednocześnie. Dźwięk jest słyszalny dla każdego z obrazów (jedna osoba musi użyć słuchawek).
 • Jeśli chcesz, aby Twój TV umożliwiał przeglądanie telegazety przy jednoczesnym oglądaniu programu telewizyjnego, wybierz odbiornik z funkcją PaT. Dzięki niej, obraz z telegazety jest wyświetlany tylko na części ekranu, na pozostałej przestrzeni możesz oglądać inny telewizyjny program.
 • Jeśli chcesz, żeby twój telewizor sam się wyłączał, sprawdź, czy jest wyposażony w funkcję „sleep timer”, dzięki której będziesz mógł zasnąć przy włączonym odbiorniku i nie martwić się o to, że zapomnisz go wyłączyć.
 • Jeśli chcesz, żeby Twój telewizor włączył się o odpowiedniej godzinie, wybierz model z czasowym włącznikiem. Dzięki temu nie przegapisz godziny, w której zaczyna się film albo mecz, który koniecznie chcesz zobaczyć.
 • Jeśli nie chcesz, by Twoje dziecko włączało telewizor pod Twoja nieobecność, celuj w odbiorniki wyposażone w blokadę rodzicielską. Dzięki takiej funkcji możesz nie tylko uniemożliwić dziecku dostęp do poszczególnych kanałów telewizyjnych, ale też zablokować wszystkie przyciski pilota.
 • Jeśli chcesz, żeby Twój telewizor odtwarzał filmy z płyt DVD, wybierz telewizor LCD z wbudowanym odtwarzaczem DVD. Uwaga! Ceny takich odbiorników nie odbiegają znacznie od cen modeli bez wbudowanego odtwarzacza.
 • Jeśli chcesz nagrywać ulubione programy w swoim telewizorze – wybierz odbiornik z wbudowanym dyskiem twardym. Niestety, zamieszczenie w telewizorze dysku twardego wpływa na jakość pozostałych parametrów, miedzy innymi – rozdzielczość i kontrast ekranu. 
 • Jeśli zawsze gubisz pilot – wybierz telewizor z intuicyjną kontrolą głosem i gestami. Dzięki nowej technologii wykorzystującej skomplikowane algorytmy twój telewizor będzie słuchał Twoich poleceń a kanały będziesz przełączać ruchem ręki.

 • Jeśli nigdy nie wiesz co chcesz oglądać – najnowsze telewizory zapamiętują Twoje preferencje i podpowiadają co ciekawego możesz dziś obejrzeć.

 • Jeśli chcesz ogladać swoje ulubione programy na wielu urządzeniach jednocześnie – telewizory najnowszej generacji posiadają możliwość porozumiewania się z innymi urządzeniami, dzięki czemu można odtwarzać to samo w telewizorze, na smart wonie i tablecie, lub np. po przerwaniu oglądania filmu w telewizorze, dokończyć je na tablecie. Można także przesyłać pliki pomiędzy urządzeniami.

 • Jeśli chcesz zamienić telewizor w konsolę do gier – taką możliwość oferuje między innymi telewizor LG Google TV dzięki aplikacji OnLive.