Zaznacz stronę

Domki dla lalek

Zastanawiasz się co dać swojej córeczce na urodziny? A może ktoś z twojej bliskiej rodziny zaprosi Cię na komunię swojego dziecka? W takim razie rozejrzyj się po naszej ofercie i znajdź wspaniały prezent w postaci domku dla lalek.

Jest to prezent idealny na każdą okazję, nie tylko na urodziny, ale i pod choinkę. Piękne domki dla lalek zapewnią uśmiech na twarzy twojej pociechy i pozwolą jej spędzić niezapomniane chwile na zabawie.

Kolorowy zawrót głowy

Znajdziesz u nas duże, piękne, nowoczesne domki dla lalek pełne dodatkowych funkcji. W dzisiejszych czasach dzieci lubią, gdy ich zabawki mogą wchodzić z nimi w bezpośrednią interakcję, dlatego też, niektóre z naszych domków wyposażone są w różnego rodzaju włączniki dźwięków. Zadbaliśmy o tak małe detale jak np. dzwonki do drzwi.

Możesz znaleźć domki dla lalek typu Barbie, ale i inne, kompatybilne z różnymi zestawami zabawek. Większość domków w zestawie posiada jedną, lub parę zabawek w zależności od firmy. Dzięki tak bogatej ofercie możesz wybrać domek, który najbardziej będzie odpowiadał zainteresowaniom dziecka.

Oprócz klasycznych, rozkładanych domków, oferujemy również takie, które twoje dziecko samo będzie mogło przebudować, czy przemeblować.

Rodzaje i wyposażenie domków

Możesz tu znaleźć domki należące do ulubionych postaci twojego dziecka – czy to z filmów animowanych, bajek, czy kreskówek. Mogą to być klasyczne lalki, ale również różnego rodzaju postacie fantastyczne, a nawet zwierzątka.

Zestawy mogą zawierać:

  • lalkę/lalki – w zależność od zestawu może to być dziewczynka i chłopiec,
  • ubranka dla lalek – może to być np. piżama i strój codzienny
  • akcesoria do wyposażenia wnętrz domku – meble do wszystkich pokoi, w tym: łóżeczka, stoliki, szafki, a nawet mniejsze elementy takie jak firanki,
  • dodatkowe części do domków, które można powiększać – osobno dołączane piętro, lub pokój.

Wszystko to zależy od firmy i rodzaju wybranego przez nas domku, dlatego zestawy mogą się różnić. Wiele z nich można łączyć ze sobą, dzięki czemu powstaje jeden, wielki bajkowy świat dla twojego dziecka, a możliwość przebudowy i zmiany sprawi, że twoja pociecha nie znudzi się swoim prezentem.

Domki na każdą kieszeń

Nasza oferta przystosowana jest do twoich potrzeb, dlatego wszystkie nasze produkty są po okazyjnych cenach. Można spotkać wiele ciekawych promocji, zwłaszcza na większe zestawy.

Dzięki takiemu prezentu dziecko będzie mogło rozwijać swoją wyobraźnię, co tak ważne jest u najmłodszych. Będzie mogło do zabawy zaprosić inne dzieci, dzięki czemu wspólnie będą odkrywać nowe światy, a przy okazji nauczą się dzielić swoimi rzeczami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 45