Jaki prezent na chrzciny kupić?

Zastanawiasz się jaki prezent na chrzciny kupić? Nie wiesz co wybrać? Sprawdź nasze propozycje poniżej.

#1. Srebrna łyżeczka

Bardzo dobrym pomysłem na prezent z okazji chrztu jest srebrna łyżeczka z wygrawerowanym napisem. Grawerem może to być imię dziecka, krótkie życzenia, data chrztu lub narodzin czy waga dziecka. Taka łyżeczka najczęściej dostępna jest w eleganckim etui.

#2. Srebrny smoczek

Prezent w bardzo podobnym klimacie jak srebrna łyżeczka. Bardzo często takie srebrne smoczki są otwierane i posiadają schowek na pierwszy ząbek dziecka. W przypadku większych smoczków istnieje opcja wygrawerowania jakiegoś napisu.

#3. Srebrny łańcuszek

Bardzo tradycyjny prezent, który często jest kupowany przez rodziców chrzestnych czy dziadków. Możemy tutaj wybierać w ogromnej ilości wzorów oraz grubości łańcuszków.

#4. Pluszaki

Pluszaki to bardzo uniwersalny prezent. Można zastanowić się również nad wersją dedykowaną, gdzie można wybrać wielkość, kolor i wyszyć dedykację dla malucha. Taka wersja będzie droższa, ale na pewno unikalna.

#5. Bujaczki i leżaczki

Bardzo praktyczny prezent, który przyda się młodym rodzicom i będzie świetnym prezentem dla dziecka. Występuje z ogromną liczną dodatków w postaci zawieszek. Czasami leżaczki wyposażone są w wibracje, które uspokajają dziecko.

#6. Pozytywka

Czasami pozytywki posiadają opcję grawerunku. Dzięki temu prezent będzie unikalny. Na pewno będzie to bardzo przyjemny prezent.

#7. Pieniądze

Uniwersalny prezent, który zawsze się przyda. Jak nie mamy czasu i nie wiemy co kupić zawsze jest to najlepsze rozwiązanie. Na pewno najbezpieczniejsza forma prezentu, bo zawsze trafiona.