Zaznacz stronę

LEGO Classic

Wymarzone klocki dla małych konstruktorów

Najpopularniejsze klocki na świecie w swojej klasycznej odsłonie to idealny prezent dla każdego dziecka, które lubi kreatywną zabawę. Do wyboru jest kilkadziesiąt zestawów, różniących się ilością klocków, doborem kolorów, a także elementami dodatkowymi. Okna, drzwi, koła, śmigła do samolotów, rośliny, flagi, a nawet oczy pomogą zbudować proponowane w dołączonym przewodniku konstrukcje, pojazdy oraz figurki zwierząt, ale także pozwolą na realizację własnych pomysłów na budowanie.

Inwestycja w rozwój i relacje

Każdy zestaw LEGO Classic to nieograniczone możliwości tworzenia oraz okazja do mądrego wspierania rozwoju dziecka. Zabawa klockami ma pozytywny wpływ na sprawność manualną, koordynację wzrokową, rozwija wyobraźnię i spostrzegawczość, uczy koncentracji, dokładności, a przy tym jest uniwersalna, ponieważ pozwala zarówno na samodzielne budowanie, jak i wspólną zabawę z rówieśnikami lub rodziną. Zestawy LEGO Classic można dowolnie łączyć, więc stale uzupełniana kolekcja pozwoli na budowanie nawet bardzo zaawansowanych konstrukcji.

Legendarna uniwersalność i wytrzymałość

LEGO to jeden z niewielu elementów pokoju dziecięcego, który pozostaje niezmienny przez długie lata. Te klocki rosną razem z dzieckiem i bez względu na jego wiek czy zainteresowania zawsze są wiernym towarzyszem zabaw. A gdy zabraknie pomysłów? Zawsze można skorzystać z dołączonych do zestawu podpowiedzi albo odwiedzić oficjalną stronę internetową LEGO i wybrać jedną z ułożonych tematycznie propozycji modeli.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6