Lego Ninjago

Seria Lego Ninjago to przygody pięciu młodych bohaterów: Ninja Kaia, Jaya, Cole’a, Zane’a i Lloyda. Sprawdź zestawienie klocków poniżej.

#1. LEGO Ninjago Ninja DB X

Zestaw przeznaczony dla dzieci w wieku 8-14 lat. Zawiera 6 figurek: Kai, Nya, Garmadon, Pythor, Kapau i Chop’rai oraz bramę Anacondrai. Dodatkowo znajdziemy w nim zębaty młot Chop’raia. Ilość elementów to 756.

#2. LEGO Jurassic World Zasadzka dilofozaura

Zestaw przeznaczony dla dzieci w wieku 6-14 lat. Zawiera 2 minifigurki, terenówkę Jurassic World, Dilofozaur oraz kulę żyroskopową. Zestaw posiada 248 elementy.

#3. LEGO Ninjago Ścigacz

W zestawie znajdziemy 2 minifigurki, kolorowy dżunglowy ścigacz oraz kamienny słup Anacondrai. Klocki przeznaczone dla dzieci w wieku 7-14 lat. W zestawie znajdziemy 188 elementów.

#4. Lego Ninjago Wężowe wrota

Klocki przeznaczone dla dzieci w wieku 7-14 lat. W środku znajdziemy 5 minifigurek: Lloyd, Jay, Chen, Kapau’rai i Zugu. Dodatkowo magiczna laska Chena, pochodnia mapa Lloyda i 2 sztylety Jaya. Zestaw zawiera 529 elementów.

#5. Lego Ninjago bitwa o miasto Ninjago

Klocki przeznaczone dla dzieci w wieku 9-14 lat. W zestawie 8 mini figurek: Jay , Lloyd, Zane, Nya, Overlord i 3 Nindroidy. W pudełku znajdziemy 1223 elementów.

#6. Lego Ninjago Starcie tytanów Mech

Zestaw przeznaczony dla dzieci w wieku 8-14 lat. Zawiera minifigurek z dodatkami: Zane, Jay, Nya, mistrz kos Ghoultar i mistrz ostrzy Bansha.

#7. Lego Ninjago Niszczyciel Anacondrai

Zestaw przeznaczony dla dzieci w wieku 7-14 lat. Znajdziemy w nim 2 minifigurki: Kai i Krait, niszczyciel Anacondrai oraz zapora Kai.

#8. Lego Ninjago Pojedynek na moście

Zestaw przeznaczony dla dzieci w wieku 6-14 lat. Znajdziemy w nim 2 minifigurki z akcesoriami: Cole i Sleven. Dodatkowo jeziorko z lawą oraz most. Zestaw zawiera 94 elementy.

#9. Lego Ninjago Motocykl Cole’a

Zestaw przeznaczony dla dzieci w przedziale wiekowym 7-14 lat. W jego skład wchodzą 2 minifigurki z dodatkiem: Cole i wojownik-duch Cowler, motocykl Cole’a oraz smok. Zestaw zawiera 212 elementy.

#10. Lego Ninjago ElectroMech

Zestaw dla dzieci w wieku 7-14 lat. W jego skład wchodzą 2 minifigurki z akcesoriami: Jay i Chope, włócznia Chope’a, balista oraz Jadeitowe Ostrze. Zestaw zawiera 153 elementy.

#11. Lego Ninjago Atak śmigłowca Condrai

Zestaw dla dzieci w wieku 7-14 lat. W jego skład wchodzą 3 minifigurki Skylor, Chen i Eyezor, wyrzucana sieć, skrzydła, boczne poręcze. Zestaw zawiera 311 elementów.

#12. Lego Ninjago Tytanowy smok

W zestawie znajdziemy 3 minifigurki: Tytanowy Zane, Clouse i Chop’rai. Przedział wiekowy to 7-14 lat. Ilość elementów w zestawie to 360.

#13. Lego Ninjago Kruszarka skał

W zestawie znajdziemy 3 minifigurki: Cole, Zugu i Sleven, kruszarkę skał, posterunek Anacondrai z pochodnią oraz 2 ząbkowane ostrza. Zestaw zawiera 236 elementy.

#14. Lego Ninjago Pułapka w dżungli

Zestaw dla dzieci w wieku 6-14 lat. Zawiera 2 minifigurki z akcesoriami: Kai i Krait, podwójne Jadeitowe Ostrze oraz elementy ozdobne w postaci tropikalnych roślin.

#15. Lego Ninjago Latająca kapsuła Kaia

Zestaw dla dzieci w wieku 6-14 lat. W zestawie Kai ze specjalnym strojem, kapsuła Airjitzu, uchwyt z wirnikiem oraz linka.

#16. Lego Ninjago Latająca kapsuła Morro

Zestaw dla dzieci w wieku 6-14 lat. W zestawie minifigurka Morro, budowany z klocków LEGO uchwyt, mechanizm wirnika, kapsuła i linka.

#17. Lego Ninjago Latająca kapsuła Wraytha

Zestaw dla dzieci w wieku 6-14 lat. W zestawie minifigurka wojownika-ducha Wraytha, budowany z klocków LEGO uchwyt, mechanizm wirnika, kapsuła i linka.

#18. Lego Ninjago Latająca kapsuła Zane’a

Zestaw dla dzieci w wieku 6-14 lat. W zestawie minifigurka Zane’a, budowany z klocków LEGO uchwyt, mechanizm wirnika, kapsuła i linka.

#19. Lego Ninjago Latająca kapsuła Jay’a

Zestaw dla dzieci w wieku 6-14 lat. W zestawie minifigurka Jay’a, budowany z klocków LEGO uchwyt, mechanizm wirnika, kapsuła i linka.

#12. Lego Ninjago Latająca kapsuła Cole’a

Zestaw dla dzieci w wieku 6-14 lat. W zestawie minifigurka Cole’a, budowany z klocków LEGO uchwyt, mechanizm wirnika, kapsuła i linka.