Prezentujemy ranking fotelików samochodowych na podstawie popularności. Mamy nadzieję, że zaprezentowane zestawienie produktów będzie pomocne w zakupach. Zapraszamy do artykułu.


1. Romer King II LS 9-18 KG

KING_II_LS___Britax-Roemer_–_Car_Seat

Romer King II LS to fotelik samochodowy z grupy pierwszej, który jest przeznaczony dla dzieci w wieku około 9 miesięcy – 4 lata. Fotelik posiada wskaźnik świetlny i dźwiękowy informujący o prawidłowym napięciu pasów. Siedzisko posiada mechanizm odchylania oparcia.

Cena: ok 669 zł


2. Recaro Young Sport Hero Saphir 9-36 KG

RECARO YOUNG SPORT HERO SAPHIR 9-36 KG

Recaro Young Sport Hero Saphir to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci w wieku od 9 miesiąca do 12 roku życia. Został wyposażony w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz regulację pochylenia fotelika.

Cena: ok 799 zł


3. Maxi-Cosi Cabriofix 0-13KG

MAXI-COSI CABRIOFIX 0-13KG

Maxi-Cosi Cabriofix to foteli samochodowy dla dzieci do 1 roku życia. Można go zamontować za pomocą pasa samochodowego lub systemu Isofix. Fotelik wyposażono w System Ochrony Bocznej.

Cena: ok 499 zł


4. Romer Kidfix II XP Sict Cosmoc Black 15-36 KG

ROMER KIDFIX II XP SICT COSMOS BLACK 15-36 KG

Romer Kidfix II XP Sict Cosmoc to fotelik samochodowy dla grupy wiekowej 2/3, a więc przedział wiekowy 4 – 12 lat. Wyposażono go w wysokie oparcie oraz zaawansowaną ochronę przed zderzeniem bocznym.

Cena: ok 730 zł


5. Romer Advansafix II Sict Black Marble (9-36KG)

ROMER ADVANSAFIX II SICT BLACK MARBLE (9-36KG)

Romer Advansafix II Sict to fotelik samochodowy dla 3 grup wiekowych. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 12 lat. Został wyposażony w 5 punktowe pasy bezpieczeństwa oraz system ochrony bocznej.

Cena: ok 1099 zł


6. Recaro Young Sport Pink 9-36KG

RECARO YOUNG SPORT PINK 9-36KG

Recaro Young Sport to fotelik przeznaczony dla dzieci w wieku od 9 miesiąca do 12 lat, a więc obejmuje 3 grupy wiekowe. Fotelik został wyposażony w 5 punktowe pasy bezpieczeństwa.

Cena: ok 749 zł


7. Besafe Izi Go 0-13 KG

BESAFE IZI GO 0-13 KG

Besafe Izi Go to fotelik dla najmłodszych pasażerów. Przeznaczony jest dla dzieci do 13 kg. Mocowanie posiada 3 punktowe pasy bezpieczeństwa.

Cena: ok 518 zł


8. Romer Safefix Plus 9-18 KG

ROMER SAFEFIX PLUS 9-18 KG

Romer Safefix Plus to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci w wieku 9 miesięcy – 4 lata. Montaż odbywa się za pomocą technologii ISOFIX.

Cena: ok 977 zł


9. Recaro Young Sport BLACK 9-36KG

RECARO YOUNG SPORT BLACK 9-36kg

Recaro Young Sport to fotelik dla dzieci od 9 miesiąca do 12 roku życia.

Cena: ok 677 zł


10. Kinderkraft Expander ISOFIX 15-36KG

KINDERKRAFT EXPANDER ISOFIX 15-36KG

Kinderkraft Expander ISOFIX to fotelik przeznaczony dla dwóch grup wagowych – od 15 do 25 kg oraz od 22 do 36 kg. Mocowanie odbywa się za pomocą systemu ISOFIX.

Cena: ok 249 zł


Poradniki, które warto również przeczytać

  • Jaki fotelik samochodowy kupić? – Fotelik samochodowy jest obowiązkowym zakupem każdego zmotoryzowanego rodzica. Czy wiesz, jak działa system Isofix? Jeżeli nie, to sprawdź nasz poradnik!
  • Jaki fotelik rowerowy dla dziecka kupić? – Jazda rowerem to doskonały sposób na utrzymanie kondycji i wysportowanej sylwetki. Sprawdź co warto wiedzieć przy wyborze fotelika do roweru.
  • Jaki wózek dla dziecka kupić? – Spacerówka, wózek głęboki czy może hybryda? Wybór nie jest prosty. Idealny wózek powinien spełniać potrzeby Twoje i Twojego dziecka.
  • TOP10: Ranking wózków dziecięcych – Sprawdź nasze zestawienie najpopularniejszych wózków dla dzieci. Może okazać się bardzo przydatne w zakupach!
  • Jaki przewijak dla dziecka kupić? – Przewijanie to jedna z najczęstszych czynności wykonywanych przy małym dziecku. Żeby ta rutynowa czynność stała się prosta i przyjemna, potrzeby jest dobry przewijak.