Prezentujemy ranking laktatorów na podstawie popularności tych urządzeń. W zestawieniu znajdziemy laktatory ręczne i elektryczne. Zapraszamy do zapoznania się z opisami tych produktów.


1. Canpol Laktator elektryczny 12/201

CANPOL LAKTATOR ELEKTRYCZNY 12:201

Canpol 12/201 to laktator z trzystopniową regulacją rytmu ssania. Posiada dwa typy zasilania – bateryjne i sieciowe, a więc bez problemu można go zabrać w podróż. Laktator kompatybilny jest z innymi akcesoriami do karmienia i przechowywania pokarmu marki Canpol.

Cena: ok 195 zł – sprawdź ceny >>


2. Medela Laktator Mini Electric

MEDELA LAKTATOR MINI ELECTRIC

Medela Laktator Mini Electric to mały, przenośny laktator elektryczny. Doskonale sprawdza się dla matek, które okazjonalnie odciągają pokarm. Laktator posiada tylko pięć elementów, a więc jest prosty do złożenia.

Cena: ok 349 zł – sprawdź ceny >>


3. Lovi Laktator Prolactis Elektryczny Dwufazowy 5/501

LOVI LAKTATOR PROLACTIS ELEKTRYCZNY DWUFAZOWY 5:501

Lovi Prolactis 5/501 to dwufazowy laktator elektroniczny. W zestawie znajduje się panel sterowania, laktator z butelką 150 ml, zestaw do przechowywania pokarm, zasilacz sieciowy, akcesoria do odciągania manualnego czy elementy zapasowe.

Cena: ok 375 zł – sprawdź ceny >>


4. Philips Avent z serii Natural SCF332/01

PHILIPS AVENT LAKTATOR ELEKTRONICZNY Z SERII NATURAL SCF332:01

Philips Avent Natural SCF332/01 to pojedynczy laktator elektryczny z 3 ustawieniami odciągania oraz jednym trybem stymulacji. Laktator jest kompatybilny z innymi akcesoriami do karmienia Philips Avent.

Cena: ok 375 zł – sprawdź ceny >>


5. Medela Laktator Swing

MEDELA LAKTATOR SWING + CALMA ELEKTRYCZNY

Medela Swing to mały laktator do odciągania 2-fazowego. Laktator można zamocować na stole lub przypiąć do kieszeni lub paska za pomocą klipsa. Samo zasilanie laktatora jest za pomocą baterii.

Cena: ok 609 zł – sprawdź ceny >>


6. Medela Laktator ręczny Harmony

MEDELA LAKTATOR RĘCZNY HARMONY

Medela Harmony to pojedynczy laktator ręczny. To dobre rozwiązanie dla osób lubiących podróżować ze względu na gabaryty urządzenia. Dwufazowe rozwiązanie odwzorowuje zachowanie dziecka podczas karmienia.

Cena: ok 175 zł – sprawdź ceny >>


7. Canpol Laktator ręczny Basic 12/205

CANPOL LAKTATOR RĘCZNY BASIC 12:205

Canpol Basic 12/205 to prosty w obsłudze laktator ręczny z niewielką ilością elementów. Produkt jest kompatybilny z innymi akcesoriami do karmienia marki Canpol.

Cena: ok 56 zł – sprawdź ceny >>


8. Medela Swing Maxi

MEDELA SWING MAXI

Medela Swing Maxi to podwójny, przenośny laktator elektryczny, a więc pozwala na odciąganie pokarmu z obu piersi jednocześnie. Technologia odciągania odwzorowuje naturalne zachowanie dziecka.

Cena: ok 829 zł – sprawdź ceny >>


9. Medela Freestyle

MEDELA FREESTYLE

Medela Freestyle to kolejny podwójny laktator elektryczny w zestawieniu. Posiada niewielkie rozmiary i jest wyposażony w akumulator, dzięki czemu można go łatwo transportować.

Cena: ok 970 zł – sprawdź ceny >>


10. Lovi Laktator Protect 5/500

LOVI LAKTATOR PROTECT 5:500

Lovi Laktator Protect 5/500 to dwufazowy laktator ręczny, a więc odzwierciedla naturalny rytm ssania dziecka. W zestawie laktator z butelką Medical+ 150 ml, rączka, membrana, zestaw do przechowywania pokarmu oraz etui.

Cena: ok 135 zł – sprawdź ceny >>


Mamy nadzieję, że ranking laktatorów przybliży Państwa do zakupu!