Prezentujemy ranking maszyn do szycia ułożony według popularności produktów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym zestawieniem i opisem produktów.


1. Łucznik 2015 Zofia

Łucznik 2015 Zofia

Łucznik 2015 Zofia to maszyna do szycia wyposażona w 24 programy. Urządzenie pozwala na stebnowanie ściegiem prostym, podszywanie brzegów, wszywanie zamków błyskawicznych czy gumy, szycie materiałów elastycznych, obrębianie i zszywanie tkaniny oraz przyszywanie guzików.

Podstawowe wyposażenie to stopka uniwersalna, stopka do suwaków, stopka do obrzucania dziurek, stopka do przyszywania guzików, zapasowe szpulki, prujka, igły, olej, śrubokręt, regulator obrotów, osłona pcv i instrukcja obsługi.

Cena: ok 349 zł – sprawdź ceny >>


2. Janome Juno E1015

JANOME JUNO E1015

Janome Juno E1015 to wielofunkcyjna maszyna do szycia, która posiada 15 programów ściegowych, półautomatyczne obszywanie dziurek, płynną regulację długości ściegów i szerokości zygzak oraz możliwość szycia wstecz czy podwójną igłą.

Standardowe wyposażenie maszyny to stopka uniwersalna, stopka z regulowanym prowadnikiem do ściegu krytego, stopka do półautomatycznego obszywania dziurki, stopka do wszywania zamków, szpulki, zestaw igieł, rozpruwacz, rozrusznik nożny oraz kabel.

Cena: ok 579 zł – sprawdź ceny >>


3. Singer 8280

SINGER 8280

Singer 8280 to maszyna posiadająca 7 wzorów ściegów, płynną regulację długości i szerokości ściegu, ścieg wsteczny, system automatycznego obszycia dziurek na guziki, regulację siły docisku stopki oraz naprężenia nici, automatyczny nawijacz szpuleczki, wolne ramię oraz możliwość szycia igłą podwójną.

Cena: ok 407 zł – sprawdź ceny >>


4. Husqvarna E10

HUSQVARNA E10

Husqvarna E10 posiada możliwość wyboru 21 ściegów, w tym ściegi owerlokowe, ściegi do materiałów elastycznych czy ściegi dekoracyjne. Sama regulacja stopki jest płynna.

Podstawowe wyposażenie to stopka uniwersalna, stopka do wszywania zamków, stopka do ściegu ślepego, stopka do ściegów satynowych, stopka do pikowania, stopka do cerowania, przecinka do szwów, igły, szpulki.

Cena: ok 599 zł – sprawdź ceny >>


5. Singer 4423

SINGER 4423

Singer 4423 to maszyna posiadająca 23 rodzajów ściegów, płynną regulację długości i szerokości ściegu, chwytacz rotacyjny, system szybkiego nawlekania nici, automatyczny nawijacz igły i szpuleczki oraz zatrzaskowy system mocowania stopek. Maszynę można zamontować w obudowie meblowej lub na stole.

Cena: ok 819 zł – sprawdź ceny >>


6. Łucznik Katarzyna 444

Łucznik Katarzyna 444

Łucznik Katarzyna 444 to maszyna, która posiada aż 42 programy szycia, ściegi owerlokowe, automatyczne obrzucanie dziurek, wysięg czy regulację docisku stopki. Możliwa jest regulacja długości ściegu, regulacja naprężenia nici czy regulacja docisku stopki.

Podstawowe wyposażenie to szyna prowadząca, igły, szpulki, stopka do dziurek na guziki, stopka do ściegu zygzakowego, stopka do przyszywania guzików, stopka do wszywania zamków, szczoteczka, oliwiarka oraz igła podwójna.

Cena: ok 394 zł – sprawdź ceny >>


7. Singer 3323

Singer 3323

Singer 3323 to maszyna do szycia, która posiada 23 programów, regulację długości i szerokości ściegów, automatyczne obszywanie dziurek na guziki, ścieg wsteczny, wbudowany pojemnik na wyposażenie oraz chwytacz rotacyjny.

Cena: ok 499 zł – sprawdź ceny >>


8. Husqvarna E20

HUSQVARNA E20

Husqvarna E20 to maszyna do szycia, która posiada 32 zaprogramowane ściegi, w tym ściegi owerlokowe czy ściegi dekoracyjne. Regulacja docisku stopki jest płynna. Inne ciekawe funkcje to automat do wykonywania dziurek czy nawlekacz igły.

W podstawowym wyposażeniu znajdziemy 7 stopek.

Cena: ok 740 zł – sprawdź ceny >>


9. Łucznik 2014 EWA II

ŁUCZNIK 2014 EWA II

Łucznik 2014 EWA II to maszyna, która posiada 38 programów szycia, czterostopniowe obszywanie dziurki, opcję szycia wstecz czy możliwość szycia podwójną igłą.

Podstawowe wyposażenie to stopka uniwersalna, stopka do suwaków, stopka do obrzucania dziurek, stopka do przyszywania guzików, igły, szpulki oraz nożyk do dziurek.

Cena: ok 369 zł – sprawdź ceny >>


10. Łucznik 2016 LIDIA

ŁUCZNIK 2016 LIDIA

Łucznik 2016 LIDIA to maszyna wyposażona w 24 programy szycia, 4-stopniowe obszywanie dziurek, wbudowane oświetlenie czy funkcję szycia wstecz.

Standardowe wyposażenie to szpulki, zestaw igieł, podwójna igła, stopka do wszywania zamków, stopka do przyszywania guzików, szczoteczka oraz smarowniczka.

Cena: ok 398 zł – sprawdź ceny >>


Życzymy udanych zakupów! Mamy nadzieję, że zaprezentowany ranking maszyn do szycia będzie dobrym drogowskazem w poszukiwaniu właściwego urządzenia, które będzie wygodne w obsłudze i niezawodne.