Prezentujemy ranking myjek ciśnieniowych, które zostały ułożone na podstawie popularności. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem.


1. Karcher K7 Premium

Karcher K7 Premium

Karcher K7 Premium to myjka ciśnieniowa wyposażona w pistolet wysokociśnieniowy, lancę Vario Power, dyszę rotacyjną, bęben na wąż, wąż o długości 10 metrów. Silnik chłodzony jest wodą. Myjka posiada wbudowany filtr wodny.

Cena: ok 1604 zł


2. Karcher K 5 Premium

Karcher K 5 Premium

Karcher K 5 Premium to myjka ciśnieniowa do zastosowań konsumenckich. Zestaw do mycia samochodu posiada szczotkę obrotową oraz lancę pianową. Dodatkowo w wyposażeniu znajduje się pistolet wysokociśnieniowy, dysza rotacyjna, bęben na wąż oraz wąż o długości 8 metrów.

Cena: ok 1169 zł


3. Karcher K3 Car & Home

Karcher K3 Car & Home

Karcher K3 Car & Home to myjka ciśnieniowa z zestawem do mycia samochodu, w którego skład wchodzi szczotka, lanca pianowa oraz szampon samochodowy w koncentracie. W zestawie również wąż wysokociśnieniowy o długości 6 metrów.

Cena: ok 559 zł


4. Black&Decker PW 1700 SPL

Black&Decker PW 1700 SPL

Black&Decker PW 1700 SPL to myjka ciśnieniowa wyposażona w pistolet lancy, dyszę z regulacją szerokości strumienia, lancę z dyszą rotacyjną typu Turbo, dozownik detergentów, filtr wodny oraz wąż ciśnieniowy o długości 5,5 metra.

Cena: ok 399 zł


5. Karcher K 7 Premium Dom T400 Home

Karcher K 7 Premium Dom T400 Home

Karcher K 7 Premium Dom T400 Home to myjka ciśnieniowa z zestawem do mycia domu. Na wyposażeniu znajduje się przystawka do czyszczenia powierzchni płaskich oraz środek do czyszczenia kamienia 3 w 1.

Cena: ok 1575 zł


6. Karcher K 2 Car

Karcher K 2 Car

Karcher K 2 Car to myjka ciśnieniowa wyposażona w lancę pianową, lancę spryskującą, pistolet spryskujący, szczotkę, dyszę rotacyjną oraz wąż.

Cena: ok 379 zł


7. Karcher K 2 Basic

Karcher K 2 Basic

Karcher K 2 Basic to myja z adapterem do podłączenia węża ogrodowego, dyszą rotacyjną oraz wbudowanym filtrem wody.

Cena: ok 253 zł


8. Karcher K5 Premium Home

Karcher K5 Premium Home

Karcher K5 Premium Home to myjka z zestawem do mycia domu, pistoletem wysokociśnieniowym, lancą Vario Power, dyszą rotacyjną oraz wężem wysokociśnieniowym o długości 8 metrów.

Cena: ok 1799 zł


9. Karcher K 5 Full Control Home

Karcher K 5 Full Control Home

Karcher K 5 Full Control Home to myjka ciśnieniowa z zestawem do mycia domu, pistoletem wysokociśnieniowym, dyszą rotacyjną oraz wężem o długości 8 metrów.

Cena: ok 1369 zł


10. Karcher K 4

Karcher K 4

Karcher K 4 to myjka z dyszą rotacyjną, adapterem do podłączenia węża ogrodowego oraz dyszą Variopower.

Cena: ok 772 zł


Poradniki, które warto przeczytać

  • Jaką myjkę wysokociśnieniową kupić? – Nie ma lepszego sposobu na skuteczne umycie samochodu, aniżeli myjką wysokociśnieniową. Ale nie jest to jedyne zastosowanie tego urządzenia.
  • Jaki samochód używany kupić? – Kupowanie używanego auta wcale nie musi być zabawą w rosyjską ruletkę, która może zakończyć się katastrofą finansową lub drogową.
  • Jakie kosmetyki samochodowe kupić? – Nawet zaniedbany samochód można doprowadzić do stanu, który pozwoli na jego wystawienie na branżowych targach w Genewie.
  • Jaki autoalarm kupić? – Mimo że statystycznie proceder kradzieży aut z roku na rok maleje, warto zainwestować w profesjonalne zabezpieczenie własnych czterech kółek.
  • Jaki samochód rodzinny kupić? – Zastanawiasz się nad autem dla Twojej rodziny? Nie wiesz totalnie co kupić? Sprawdź nasz poradnik zakupowy!