Przedstawiamy ranking wózków dziecięcych. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem. Mamy nadzieję, że będzie on pomocny w zakupach!


1. X-Lander X-Move

X-LANDER X-MOVE GŁĘBOKO SPACEROWY

X-Lander X-Move to wózek 3w1, który posiada pompowane kółka, diody led w podnóżku, regulowany koszyk zakupowy, moskitierę wbudowaną w podnożek, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz aluminiową ramę. Spacerówka jest odwracana. W zestawie osłona na nóżki, barierka i moskitiera.

Cena: ok 1629 zł


2. X-Lander X-Pulse

X-LANDER X-PULSE GŁĘBOKO SPACEROWY

X-Lander X-Pulse to wózek 3w1, który można używać od urodzenia. Posiada lekką, aluminiową ramę, wzmocnione szwy, uchwyt wykonany z ekoskóry, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz koła do wyboru (pompowane lub piankowe). W zestawie osłona na nóżki, barierka i moskitiera.

Cena: ok 1199 zł


3. Baby Design Lupo Comfort

BABY DESIGN LUPO COMFORT

Baby Design Lupo Comfort to wózek uniwersalny, który posiada pompowane koła. Rączka obszyta jest ekoskórą, a kosz zamykany jest na suwak. Siedzisko spacerówki może być mocowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy. W zestawie znajdziemy torbę z przewijakiem, pokrowiec na nóżki, folię przeciwwiatrową na spacerówkę oraz gondolę.

Cena: ok 1569 zł


4. Quinny Moodd 3

QUINNY MOODD 3

Quinny Moodd 3 to wózek uniwersalny. Od urodzenia może być używany z gondolą lub fotelikiem samochodowym, a później jako spacerówka. Wózek automatycznie się rozkłada. W zestawie znajduje się osłona przeciwdeszczowa, kosz na zakupy, klip do parasolki, adaptery i budka chroniąca przed słońcem.

Cena: ok 2349 zł


5. Maxi-Cosi Mura 4 Plus

MAXI-COSI MURA 4 PLUS

Maxi-Cosi Mura 4 Plus to wózek uniwersalny, który można używać od urodzenia dziecka do wieku do 3,5 lat. Posiada koła piankowe, przednie koła skrętne, mocną ramę (dostępną z 3 lub 4 kołami). Siedzisko można ustawić przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Cena: ok 1839 zł


6. Riko Nano

RIKO NANO

Riko Nano to uniwersalny wózek, który posiada aluminiowy stelaż. Został wyposażony w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, barierkę z regulacją wysokości czy duży kosz na zakupy. Siedzisko w wersji spacerowej można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Cena: ok 1598 zł


7. Baby Design Dotty

BABY DESIGN DOTTY

Baby Design Dotty to kolejny kompaktowy wózek uniwersalny. Posiada pompowane koła, które zapewniają dobrą amortyzację oraz duży kosz zamykany na suwak. Siedzisko spacerówki można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. W zestawie pokrowiec na nóżki, torba z przewijakiem, folia przeciwdeszczowa na gondolę i spacerówkę.

Cena: ok 1799 zł


8. X-Lander X-Cite

X-LANDER X-CITE

X-Lander X-Cite to uniwersalny wózek, który posiada regulowany kosz zakupowy, diody led w podnóżku, 5 punktowe pasy bezpieczeństwa, uchwyt wykonany z ekoskóry, wzmocnione szwy i moskitierę.

Cena: ok 1399 zł


9. Mutsy Evo

MUTSY EVO

Mutsy Evo to kolejny wózek uniwersalny w rankingu. Posiada wielostopniowe regulowane oparcie spacerówki, regulowaną rączkę czy możliwość zamontowania spacerówki przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Cena: ok 2399 zł


10. Stokke Xplory V4

STOKKE XPLORY V4

Stokke Xplory V4 to uniwersalny wózek z możliwością regulacji wysokości siedziska. Przednie koła są skrętne i posiadają możliwość blokady. Spacerówkę można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Cena: ok 2659 zł


Poradniki, które warto przeczytać

  • Jaki wózek dla dziecka kupić? – Spacerówka, wózek głęboki czy może hybryda? Wybór nie jest prosty. Idealny wózek powinien spełniać potrzeby Twoje i Twojego dziecka. Czy wiesz, jak powinien wyglądać wózek terenowy?
  • Jaki fotelik rowerowy dla dziecka kupić? – Jazda rowerem to doskonały sposób na utrzymanie kondycji i wysportowanej sylwetki. Dobre nawyki najlepiej zaszczepiać dzieciom już od najmłodszych lat.
  • Jakie nosidełko kupić? – Dobre nosidełko może poprawić komfort życia Tobie i Twojemu dziecku. Najważniejszym kryterium przy jego wyborze jest bezpieczeństwo dziecka. Sprawdź co kupić!
  • Jaką chustę do noszenia dziecka kupić? – Chusta to najstarszy rodzaj miękkiego, ergonomicznego nosidła. Elastyczna, wiązana czy kółkowa – dowiedz się, jaka będzie najodpowiedniejsza dla Ciebie i Twojego dziecka.
  • Jaką wanienkę dla niemowlaka kupić? – Dobra wanienka sprawi, że kąpiel będzie komfortowa dla rodzica i atrakcyjna dla dziecka. Ważny jest dobór odpowiedniego rodzaju, rozmiaru i zwrócenie uwagi na elementy budowy wanienki.